• Nasze świętowanie

• Drodzy Rodzice

Życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

Grupie Żabki, p. Anicie i p. Izie dziękujemy za wprowadzenie w świateczny nastrój oraz grupie Kasztanki za udany świateczny wyjazd do Zagrody Jóżefówka. Grudzień to magiczny miesiąc. Dzieci i dorośli czują atmosferę świąteczną, z nadzieją wyczekują tego pięknego czasu. Wszyscy - i mali, i duzi- na swój sposób przygotowują się do Bożego Narodzenia.

• Spotkanie z Mikołajem

• 6 grudnia niezwykły gość odwiedził Kasztanową Krainę. To św. Mikołaj, na którego czekały wszystkie dzieci. Rada Rodziców zafundowała ogromny wór niespodzianek. Mikołaj rozdał prezenty i pozował z dziećmi do zdjęć! Dzieci  zaprezentowały przed tak wspaniałym gościem swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Następnie przedszkolaki otrzymały zaproszenie na przedstawienie „ Lokomotywa z wierszami - świątecznej spotkanie z bajkami” w wykonaniu aktorów z Teatru im J. Osterwy Gorzów Wlkp. Tego dnia wszystkim dopisywał humor! Było gwarno i wesoło.