• Mały Olimpijczyk

• W Kasztanowej Krainie po raz kolejny odbyła się Jesienna Olimpiada Sportowa. Poprowadziły ją  dwie siostry (pory roku) Jesień i Lato.  Ta druga ukrywała się w naszych murach, bo to ogromny śpioch. Za zgodą swojej starszej siostry, poćwiczyła wspólnie z dziećmi i mimo wszystko opuściła nas. W trakcie różnorodnych konkurencji  wyczuwało się ducha sportowej rywalizacji, a kibicowanie swoim drużynom niosło się echem po całej placówce. Atmosfera w czasie imprezy była wspaniała, na twarzach dzieci gościł uśmiech i zadowolenie.Kolorowe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz „ witaminowy” poczęstunek.

• Dzień Edukacji Narodowej w Kasztanowej Krainie

• Dzisiaj do Kasztanowej Krainy zawitali goście Wójt Gminy Przytoczna Bartłomiej Kucharyk, Sekretarz Gminy Przytoczna Pani Justyna Kucharyk oraz niespodziewanie powiększyło się grono naszych przedszkolaków o Olę i Jasia. A wszystko dlatego, iż od samego rana w przedszkolu gwar i śmiech, bo obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.  Pełen humoru występ artystyczny przygotowała grupa Żabki z Olą i Jasiem na czele. Pan Bartłomiej Kucharyk złożył życzenia wszystkim pracownikom oraz wręczył p. Alicji Frankowskiej Akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali „STO LAT” Pani Dyrektor, dziękując tym samym za stworzenie tak ciepłego i przyjaznego miejsca. Zwieńczeniem uroczystości był zdrowy i trochę słodki poczęstunek dla małych i dużych. Rodzicom dziękujemy za miłe gesty.

• Wycieczka grupy Biedronki

• 05 października grupa Biedronek spakowała się i wyjechała do Nowin Wielkich do Parku Dinozaurów. W jesiennych barwach wędrowali ścieżką edukacyjną razem z przewodnikiem, który przeprowadził grupę przez poszczególne okresy w dziejach ziemi, opowiadając o niesamowitych małych i ogromnych dinozaurach. Po spacerze grupa udała się na plac zabaw w poszukiwaniu szczątków tych zwierząt oraz poćwiczyć swoja sprawność fizyczną. Zapraszamy do galerii.