• Życzenia dla Babci i Dziadka

• Kochana Babciu, Kochany Dziadku, życzymy Wam szczęścia i dostatku.
            Zdrówka Wam życzymy i w tym dniu waszego święta całuski przesyłamy i 100-lat śpiewamy.

Wasi wnukowie z Kasztanowej Krainy

• Niech żyje bal...

• Każdego roku, styczeń, to czas przygotowań i oczekiwań na bal przebierańców. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci ( każda grupa osobno, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności) 11.stycznia 2022 r. podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały oryginalne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.
            Zapraszamy do galerii zdjęć:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021 - 2025

• W Kasztanowej Krainie czytelnictwo jest jednym z priorytetów wychowawczych. Dzieci poprzez zabawę doświadczają kontaktu z literaturą. W roku bieżącym otrzymaliśmy dotacje w wysokości 3000,00zł w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025” na zakup nowości wydawniczych dla dzieci. W trakcie realizacji programu jak zawsze mogłyśmy liczyć na rodziców, którzy wraz ze swoimi pociechami wzięli udział w konkursie na bajkę. Otrzymane prace potwierdziły, że rodzice dobrze znają upodobania dzieci i  bohaterów ulubionych bajek. Pojawiły się m.in. takie tytuły – Niebieski traktorem Mimi, Przygoda Mikołaja w drodze do Antka, Wspaniały dzień w Kasztanowej Krainie czy Przygody małpki Fikajki.
            Bajki są zabawne, pomysłowe i pięknie ilustrowane przez dzieci. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. „ Małe dzieła”  będą prezentowane w grupach, czytane na zajęciach i nagrodzone.
            Gratulujemy.