• Dziś jest dzień wyjątkowy,
dla maluszków wprost bajkowy.

• Koniec października, to czas , kiedy w Kasztanowej Krainie ma miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń- Pasowanie na Przedszkolaka. Nasi najmłodsi z grupy” Motylki”, „Gwiazdki” oraz „Skrzaty” odważnie  zaprezentowali przed rodzicami swoje umiejętności artystyczne. Pierwszy występ niesie za sobą wiele emocji, ale maluchy były radosne i dumne. P. Dyrektor w obecności nauczycieli i rodziców zaczarowaną kredką przemieniała dzieci w prawdziwych przedszkolaków. Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie przez Radę Rodziców  upominków.  Dziękujemy i zapraszamy do galerii zdjęć.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dzisiaj w Kasztanowej Krainie obchodziliśmy uroczystość Dnia Edukacji Narodowej Uczestniczyli w niej zaproszeni goście Wójt Gminy Przytoczna Bartłomiej Kucharyk, Sekretarz Gminy Przytoczna Pani Justyna Kucharyk, nauczyciele, pracownicy przedszkola oraz nasze najmilsze pociechy. Przedszkolaki z grupy Biedronki najpiękniej jak potrafiły podziękowały swoim paniom i wszystkim pracownikom za uśmiech, serce i dobre rady. Dziękujemy również Rodzicom za gorące życzenia i słodkie upominki.