• Świąteczny czas

• Choć za oknem śniegu brak i zima jeszcze nie przybyła, to w naszym przedszkolu
            świąteczna atmosfera zagościła…
            Przy dźwiękach kolęd, przy udekorowanych stołach, samodzielnie wykonanych ozdobach i piernikach, przedszkolaki wraz z paniami już we wtorek 22 grudnia  br. zapoczątkowały miły  świąteczny czas. Czekamy już tylko na śnieg i wymarzone prezenty.
            Wszystkim rodzicom, przyjaciołom Kasztanowej Krainy życzymy pięknych Świat Bożego Narodzenia i pełnego nadziei Nowego Roku.

• Święty Mikołaj z workiem prezentów

• Już 4 grudnia dzieci z Kasztanowej Krainy szykowały się na powitanie wyjątkowego gościa. Tego dnia przedszkolaki musiały  wykazać się sportowym talentem– wspinaczka, biegi, pokonywanie przeszkód itp. Wszystkie czynności przypominały codzienne zajęcia Mikołaja. Po udanych i dobrze wykonanych zadaniach sportowych 7 grudnia najmłodsi przywitali starszego pana, który obdarował upominkiem każdego przedszkolaka, które w podziękowaniu Mikołajowi wręczyły drobne upominki i zaśpiewały. Wspaniały worek Mikołaja pomogła wypełnić Rada Sołecka Przytoczna i Rada Rodziców.