• Wielkanoc w przedszkolu - życzenia

• Życzymy pięknych i radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych. Niech Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą czasem nadziei i niech przyniosą wiele szczęścia i radości, tak abyśmy wszyscy z ufnością spoglądali w przyszłość.

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Kasztanowa Kraina

• Seniorzy opowiadają bajki

• 5 kwietnia Kasztanową Krainę odwiedzili niezwykli goście. W ramach wzmacniania więzi miedzypokoleniowej  „ Seniorzy +” z Gminnego Klubu Seniora Feniks ,podczas dwóch spotkań w grupach przedszkolnych, czytali,  opowiadali, dodając elementy teatralne wiersze Jana Brzechwy iJuliana Tuwima.To niezapomniane chwile, które dostarczyły radosnych przeżyć dzieciom i satysfakcję seniorom. To również dalsze działania podejmowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.Dziękujemy za inicjatywę i zapraszamy do Nas.